![350681063_154196700872228_627333132186999350_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/350681063_154196700872228_627333132186999350_n-640x482.jpeg)
На території ортківської лікарні понищили дерева. Там люди вирішили зробити “кронування”, після якого дерева почали всихатися.
На території Чортківської центральної міської лікарні, а саме у так званому лікарняному саду понищили 8 кленів. Люди, які провели кронування не мали відповідного ордеру.
Декілька років тому був дозвіл на кронування дерев, яке згодом виконувало КП «Парковий культурно-спортивний комплекс». Цього ж разу мешканці будинку, що неподалік лікарні, не зверталися за дозвалома та погодженнями – обрізали дерева самотужки.
Муніципальна інспекція склала протокол про адміністративне правопорушення, – повідомили у Чортківській міській раді.