![vlcsnap-2016-10-25-17h23m58s306](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/10/vlcsnap-2016-10-25-17h23m58s306.png)
Більше як на 25% зросла заробітна плата в нашій області, стверджує влада. Соціально-економічний розвиток області за січень-вересень 2016 року підсумовували на засіданні колегії обласної державної адміністрації.
Більше як на 25% зросла заробітна плата в нашій області, стверджує влада. Соціально-економічний розвиток області за січень-вересень 2016 року підсумовували на засіданні колегії обласної державної адміністрації.