Головна Новини Більше тисячі людей вже приїхали з Криму, Донеччини та Луганщини на Тернопільщину

Більше тисячі людей вже приїхали з Криму, Донеччини та Луганщини на Тернопільщину

396

vlcsnap-2014-09-02-17h13m09s196Більше тисячі людей вже приїхали з Криму, Донеччини та Луганщини на Тернопільщину. Прибувають в нашу область цілими сім’ями. Допомогу їм починають надавати вже на пероні залізничного вокзалу, зустрічають переселенців рятувальники обласного Управління ДСНС і допомагають безпечно доїхати до тимчасового помешкання. Це стосується, насамперед, жінок із дітьми, літніх людей та неповносправних.

Довгоочікувана зустріч мами з дітьми. Двоє хлопців віком 12 і 16 років, приїхали на Тернопільщину з Луганщини. Прибули вони до своєї мами, яка два місяці тому з дочкою та сином покинули район проведення АТО та переїхали на тимчасове проживання на Тернопільщину. Наразі родина облаштувалася в одному із сіл Підгаєцького районів.

– Дуже дякую всім, хто мені допомагав, що приїхали мої діти. Дуже дякую нашому райсоцбезу Підгаєцькому там теж дуже добрі люди допомагали оформити гроші, щоб можна було дітей до школи підготувати. Всі до мене добре ставляться, ніхто мене ні разу не обідив, я дуже довольна і дякую за все, – говорить Світлана Щербак, яка приїхала із Луганщини.

Загалом на Тернопільщині вже більше тисячі внутрішніх переселенців.

– Прибуло вже 1111 осіб. З території Криму, з Донеччини та Луганщини. З них – 239 – з Криму і 862 – зі Сходу України. На даний момент всі люди розміщені в приватному секторі Тернопільської області. А ті, що прибули сьогодні і вчора вночі – знаходяться в готелях, – каже начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС у Тернопільській області Ігор Греса.

Усі необхідні консультації переселенці можуть отримати за номером 101.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here