додому освіта Більше тисячі абітурієнтів уже зареєструватися на пробне тестування

Більше тисячі абітурієнтів уже зареєструватися на пробне тестування

650

Більше тисячі абітурієнтів уже зареєструватися на пробне тестування. Реєстрація розпочалась 1 листопада і триватиме до кінця місяця. Процедура нескладна, кажуть організатори, достатньо заповнити на сайті Івано-Франківскього регіонального центру спеціальну анкету. Коштує участь у пробному тестуванні 89 гривень. На це є 7 днів з моменту реєстрації.

Набільше майбутніх абітурієнтів, понад тисячу, зареєструвались на пробне тестування з української мови і літератури. Другий за популярністю предмет – математика, майже півсотні учасників. Найменше реєструються цьогоріч на пробне ЗНО зі світової літератури, всесвітньої історії і російської мови. Щоденно з Тернопільщини в Івано-Франківськ надходить майже півтори сотні заяв майбутніх абітурієнтів.
Юрій Шайнюк, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти: "Починаючи з 15 лютого наступного року кожен із зареєстрованих матиме можливість зайти на свою персональну сторінку і дізнатися адресу пункту тестування. Ці пункти тестування ми вже затвердили, вони будуть у кожному районному центрі і місті Тернополі. Для зручності добирання до пунктів пробного тестування".

Заповнення анкети на сайті регіонального центру якості освіти не гарантує участь у пробному ЗНО. Окрім реєстрації в інтернеті участь треба підтвердити, оплативши у банку 89 гривень за один предмет. На це абітурієнт має 7 днів.

Юрій Шайнюк, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти: "У нас зареєстровані то є. Але реєстрація завершується на етапі проплати за пробне тестування. Тому з тої великої кількості, яку я назвав, можливо, частина не буде оплачено. Тому ми остаточну статистику вже на кінець грудня, коли вже всі квитанції буде визначено, хто як проплатив за пробне тестування".

Проведуть пробне тестування вже навесні наступного року – 22 і 29 березня.