![binary comment](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/1d8a6269_01-scaled-1-640x472.jpg)
У грудні 2023 р., під час ремонту балкону у м. Тернопіль знайшли колонію вечірниць дозірних чисельністю 120 особин. Господиня житла пані Олена акуратно переклала звірят у картонний ящик і своїм коштом привезла їх в НПП “Дністровський каньйон”. При огляді було встановлено, що вечірниці мають достатню вагу для зимівлі, тому їх перевели у стан гібернації (зимового сну).
Основну вагу у справі порятунку цих червонокнижних, корисних для людини, звірят взяла на себе Тетяна Микитюк – молодша наукова співробітниця Парку.
У квітні, коли стане тепло, науковці відпустять кажанів у природне середовище.
“І справа не стільки у тому, що набридливої комашні стане менше. Доброти і справедливості, що базуються на наукових знаннях, по відношенню до природи побільшає”, – зазначили працівники НПП “Дністровський каньйон.