Головна АТО Більше мільйона гривень отримали українські бійці за знищену техніку ворога

Більше мільйона гривень отримали українські бійці за знищену техніку ворога

313

vlcsnap-2015-04-07-15h35m00s99Більше мільйона гривень отримали українські бійці за знищену техніку ворога. Про це під час візиту на Тернопільщину повідомив Петро Порошенко. Президент України заявив про те, що українська влада здійснюватиме кроки з індексації виплат для українських військових.

– На сьогоднішній день кожен солдат є застрахований, кожен, на жаль, той, хто загинув. У нас з першого дня отримують 609 тисяч. Кожен поранений отримує від 100 до 400 тисяч. Ми впевнені, що зараз будемо робити кроки щодо індексації, – каже Президент України Петро Порошенко.

Глава держави нагадав про обіцяні премії для бійців за знищену техніку та успішні операції. Згідно з Постановою Уряду за кожен день участі в бойових діях солдати отримують до тисячі гривень, каже Президент.

– Кожен день, коли Ти береш участь в бойових діях, якщо Ти занесений в бойовий журнал, якщо Ти відданий бойовим наказам, Ти сьогодні маєш отримувати до тисячі гривень в день. Цього не було. За кожну успішно проведену операцію, збитий літак, танк, пушку, Ти на сьогоднішній день маєш право отримати виплати. Сьогодні більше одного мільйона гривень за доповіддю керівництва АТО, Міністерства оборони уже виплачено, – каже Петро Порошенко.

З першої хвилі мобілізації левова частина допомоги армії лягла на плечі волонтерів, каже Президент.

– З першої хвилі мобілізації наші воїни йшли босі, голі і голодні в армію без озброєння. Левова частина навантажень лягла на плечі волонтерів. Але на сьогоднішній день, коли йде четверта хвиля мобілізації, наші воїни нагодовані, а пройшло трохи більше як пів року, наші воїни мають бронежилети, шоломи, сучасну зброю, сучасну форму зручну. Як нам вдалося це зробити? Допомога народу.

В Міністерство оборони висадили волонтерський десант, каже Президент. На всі корупційно небезпечні ділянки призначили волонтерів. Всі матеріально-технічні закупівлі роблять саме вони. Відтак українська армія продемонструвала те, чого не очікував ворог – стійкість, патріотизм та високий бойовий дух, каже Петро Порошенко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here