додому благоустрій Більше мільйона гривень коштувала Тернополю пішохідна доріжка Живова – Орнава

Більше мільйона гривень коштувала Тернополю пішохідна доріжка Живова – Орнава

566

Оновленою пішохідною доріжкою, яка з'єднує вулиці Карпенка та Живова, тернополяни уже користуються. Тут змінили каналізаційні мережі, встановили нову бруківку та оновили освітлення. На перспективу, наступного року планують обладнати пандус для дитячих візочків. Чи вдасться так само оновити й інші пішохідні доріжки парку "Топільче", залежатиме від бюджету Тернополя на 2014 рік. На цей ремонт місто витратило більше мільйона гривень.

Ремонт пішохідної зони, яка з’єднує вулицю Карпенка з вулицею Живова, розпочали після численних звернень тернополян. До ремонту ходити цієї доріжкою було не тільки не зручно, а й небезпечно.

Владислав Стемковський, заступник міського голови Тернополя: "Цей місток насправді був в такому напіваварійному стані, і тут вночі, вдень, в дощ, безпечно і спокійно пройти було не можливо. Тому була задча не тільки створити якусь відпочинкову зону,  а свторити можливість для пішохідного проходу мешканцям мікрорайону Дружба їхати через півміста, а можна пройти освітлено, тому безпечно, зручно, комфортно".

Тут змінили каналізаційні мережі, поставили нову бруківку з декоравними елементами з каменя та оновили освітлення. Після ремонту по середині доріжки – нові опори для освітлення з ліхтарями та економними світлодіодними лампочками. Ремонт пішохідної доріжки Карпенка – Живова коштував місту більше мільйона гривень.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Виробник дає не менше 20 років гарантії на свою продукцію, на свою бруківку, впевнений, що ця алея буде не тільки місцем для проходу тернополян на роботу, а й місцем відпочинку. Тепер, дивлячись на неї, ми розуміємо, що інші алеї в парку потребують такої ж реконструкції, оновлення також нового освітлення".

Чи вдасться так само оновити й інші пішохідні доріжки парку "Топільче", залежатиме від бюджету Тернополя на 2014 рік.