додому благоустрій Більше як 60 веб-камер у різних мікрорайонах показуватимуть в інтернеті цілобово

Більше як 60 веб-камер у різних мікрорайонах показуватимуть в інтернеті цілобово

460

Сьогодні у Тернополі презентували централізовану систему відеоспостереження міста. Більше як 60 відеокамер у різних мікрорайонах он-лайн показуватимуть в інтернеті цілобово. Аналогів в Україні система відеоспостереження немає, кажуть у комунальному підприємстві "Тернопіль Інтер-Авіа".

63 відеокамери в різних мікрорайонах Тернополя дозволять передусім слідкувати за порядком у місті, каже Іван Сорокаліт. Аналогів в Україні система відеоспостереження немає. Масштаб системи серйозний, дозволяє під'єднувати до 200 відеокамер одночасно. Вартість усього проекту – 100 тисяч гривень.

– Якщо про публічну складову, яку ви зможете вдома чи на роботі перевірити, або може вже користуєтесь, хоч ми її ще  офіційно не представляли, це сайт web-cam te.ua, то він набуває популярності. Навіть під час революційних подій, ми бачимо статистику відвідуваності, то якщо в середні дні кілька тисяч переглядів камер, то в найбільш трагічні революційні дні переглядів було до 150 тисяч за добу, тобто досить і ресурс справлявся і ми були задоволені, що все вдалося, – розповів директор КП «Тернопільінтеравіа» Іван Сорокаліт.