додому культура Більше чотирьох тисяч обдарованих дітей взяли участь у ялинці від міського голови...

Більше чотирьох тисяч обдарованих дітей взяли участь у ялинці від міського голови Тернополя

546

Більше чотирьох тисяч обдарованих дітей, а також дітей із малозабезпечених, багатодітних та соціально незахищених сімей напередодні Нового Старого Року змогли подивитися вистави та отримати солодкі подарунки від Тернопільської міської ради. Такі новорічні ранки вже проводили напередодні Святого Миколая. Дітям новорічні вистави, а головне солодкі подарунки сподобалися.

Різдво – величне свято як для дорослих, так і для дітей. Маленькі тернополяни впродовж двох днів у палаці культури "Березіль" дивилися новорічні вистави, які підготували Тернопільський національний економічний університет та центр народної творчості, а також отримували подарунки. Наймолодші ж до свята готувались особливо ретельно. І улюблених героїв казок, а також телеглядачів телеканалу TV-4 потішити віршами та віншуваннями.

Макар, тернополянин: "Сію, сію, посіваю, з Новим Роком Вас вітаю, щастя, здоров'я, я Вам бажаю".

Яночка, тернополянка: "Я Снігурка, любі діти, рада святу як і Ви, я люблю мороз, і вітер, і замети снігові".

Марко, тернополянин: "Добрий вечір люди в Вашій добрій хаті, щоб були Ви завжди щедрі і багаті, хай Різдво Христове Вас благословляє, Бог ся рождає".

Такі новорічні ранки для тернополян традиційно організовує впродовж Новорічно-різдвяних свят Тернопільська міська рада спільно з мистецькими колективами міста.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Діти мають змогу подивитися цікаві вистави за участі провідних акторів нашого міста, митців, з цікавими героями, з декораціями. які постійно оновлюються. Проводяться такі ранки в палаці культури "Березіль". Загальна кількість глядачів більше чотирьох тисяч, кожен з них отримує солодкий подарунок".