Головна Головні Більше 6 тисяч сімей у Тернополі втратили право на субсидії

Більше 6 тисяч сімей у Тернополі втратили право на субсидії

937

Станом на 1 серпня більше 6 тисяч сімей у Тернополі втратили право на субсидії. У міській раді причиною називають незнання громадян нових правил з отримання допомоги. Що потрібно знати, аби не прогавити можливість зекономити на платі за комунальні послуги – у сюжеті.

СХОЖІ НОВИНИ: Новий порядок призначення субсидій: на що потрібно звернути увагу жителям Тернопільщини?

27 квітня 2018 року до постанов Кабінету Міністрів України внесли зміни, за якими суттєва кількість громадян зараз не буде мати субсидії. Зміни стосуються і нашого міста. Якщо станом на 30 квітня у Тернополі було близько 50 тисяч одержувачів субсидій, то станом на 1 серпня близько семи тисяч сімей отримали субсидії, а 6360 – відмови.

Сім’я втратить право на субсидію, якщо: загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв/м для квартири і 200 кв/м для будинку, якщо будь-хто із домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, з дати випуску якого минуло менше ніж 5 років. Але не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через підрозділи соцзахисту. Не зможуть отримувати субсидії, передусім, громадяни, які є безробітними та не стоять на обліку у центрі зайнятості, а також громадяни, які перебували за кордоном більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

У міській раді рекомендують уточнити інформацію в Управлінні соціальної політики, аби не прогавити можливість отримати субсидії через незнання нових правил.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here