Головна АТО Більше 5 тисяч гривень на потреби воїнів АТО зібрали мешканці села Білоголови

Більше 5 тисяч гривень на потреби воїнів АТО зібрали мешканці села Білоголови

636

vlcsnap-2016-01-21-14h49m05s411Більше 5 тисяч гривень на потреби воїнів АТО зібрали мешканці села Білоголови, що на Тернопільщині. Під час новорічно-різдвяних свят місцева молодь зустрічалась, аби поколядувати. Вирішили поєднати корисне з приємним і зібрати гроші для українських бійців. Вразило те, що активістів підтримали всі. Хоч село маленьке та колядникам вдалося назбирати чималу суму.

Молодь села Білоголови Зборівського району зібрала гроші для бійців АТО. Ідея виникла спонтанно та односельці підтримали активістів. Колядували чи не в кожній хаті, а тепер гроші передали на армію.

– В нас село так ніби ділиться на дві частини і ми спочатку почали колядувати на одній частині, а потім священник сказав, щоб ми і там колядували.  Ми об’єднались всі разом. І так зібрали 5,5 тисяч гривень, – розповідає громадський активіст Ігор Базан.

Активісти закликають тернополян не бути байдужими і різними способами допомагати тим, хто воює за нас.

– Хочемо побажати їм мужності, здоров’я, щоб пам’ятали,що їх чекають вдома рідні, близькі, знайомі і навіть незнайомі. Наш односельчанин, мій знайомий і товариш, воює зараз на Сході України, Володимир Лук’янський. Ми також передаємо йому вітання. Повертайся до нас.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here