додому АТО Більше 5 тонн допомоги зібрали учасникам АТО біля Архикатедрального собору Тернополя 10...

Більше 5 тонн допомоги зібрали учасникам АТО біля Архикатедрального собору Тернополя 10 серпня

839

vlcsnap-2014-08-11-17h12m53s165Більше 5 тонн допомоги, а це два вщент заповнених буси, зібрали учасникам АТО під час акції біля Архикатедрального собору Тернополя в неділю, 10 серпня. Тернополяни несли харчі, білизну, засоби гігієни, медикаменти. Організатори дякують за таку активність і просять не зупинятися і надалі допомогати бійцям АТО.

Зібрані біля Архикатедри речі, а це два вщент заповнених буси, волонтери передали в Логістичний склад – центр допомоги бійцям в зоні АТО, створений громадськими організаціями, що входять в об’єднання заради громади “Ядро”. Звідти вже сьогодні допомогу відправили батальйону “Тернопіль” на Луганщину.

– Продукти харчування, миючі засоби, медикаменти, сигарети, все необхідне в таких умовах. Веземо в сторону Луганська – Луганськ-Сєвєродонецьк-Лисичанськ. Шлях налагоджений, там є певні ділянки небезпечні, але буде виділений супровід спеціальний, – розповідає полковник, який везе допомогу в зону АТО В’ячеслав Кравчук.

Особливо хлопці радіють малюнкам та листам, які пишуть їм наймолодші з тих, кого ціною життя захищає українська армія.

– Радіють всьому, що дають. Що найбільше хочуть, то продуктам, таке що щодня треба споживати і листам і передачам, навіть дитячим малюнкам, також ми загрузили листи від дітей і батьків, жінок, – говорить В’ячеслав Кравчук.


– От такі листи діточки, рідні їм передають: “Україна єдина, красива і сильна, в мирі та любові до своєї землі. Україна це ми!” От дівчинка Катруся написала: “Слава Ісусу Христу, дорогі воїни, я вдячна Вам за Вашу мужність, сміливість. Дякую вам за те, що захищаєте нас, віддаєте життя, за усіх нас. Всім чим я можу Вам допомогти – це молитва. Нехай Господь Бог Вас оберігає, пам’ятайте, Ви не одні, ми всі з Вами своїми думками та молитвами”. Ось так маленькі діточки пишуть нашим воїнам, тим захисникам Вітчизни, які воюють в місті Лисичанськ Луганська область, – показує Василь Кунько, який везе допомогу в зону АТО.

Тернополяни активно допомагають українській армії приносять картоплю, крупи, закрутки, футболки, шкарпетки, білизну, засоби гігієни, медикаменти. Не зупинятися і продовжувати допомагати бійцям АТО просять тернополян волонтери, наразі найнеобхідніше наступне.

– Тактичні окуляри, це таке з дорожчого. Ще найбільше зараз потрібен порошок без фосфатів, а також вода, футболки, шкарпетки, нижня білизна, найбільше просять. Так само хто має якісь медикаменти, то можете приносити, бо там зараз дістають такі кровоспинні препарати, але їх важко дістати, ну може хтось має таку можливість, то може долучитися.

Продукти харчування, що не псуються, засоби гігієни, медикаменти, білизну та інші речі можна приносити в логістичний центр на склад допомоги учасникам АТО за адресою – вул. Збаразька, 16, гуртовня “Галант” в Тернополі. Також волонтери збирають допомогу українській армії в супермаркетах, торгових центрах та магазинах.