додому Новини Більше 30 років Валентина Блажевська є палкою шанувальницею ТV-4

Більше 30 років Валентина Блажевська є палкою шанувальницею ТV-4

532

Переселенка з Польщі, яка палко любить українську культуру. Валентина Блажевська та вся її родина захоплювалися українською піснею. Навіть попри її заборону, вони все своє життя співали.

“Ми співали такі пісні, шо їх не можна було співати, то мама закривала занавески і ми тихенько в хаті співали. Такі про повстанців, про Україну,” – розповідає Валентина. 

У дорослому віці – Валентина долучилась до колективу “Білівчанка”. І у його складі виступала із піснями. Розповідає, завжди була активна. Тому, коли у Тернополі заснували перший недержавний телеканал TV-4 – мала на меті познайомитися ближче із його працівниками.

“Я дуже хотіла зв’язатися з ТV-4, то я як почала… як вони були в тому ще… перші початки, як відкрилося ТВ-4. Там, де Таня Гриценко живе, в тому домі, там була така одна кімнатка і я там знайшла їх. Знайшла і всьо. Тоді були Тарас Ілліцький і Галя – директорами. І я із ними всьо… А до мене приходили і я їх запрошувала…, – ділиться жінка. 

Ось так, більше 30 років Валентина Блажевська – палка шанувальниця TV-4. І навіть тепер, незважаючи на поганий зір, пані Валентина з нетерпінням чекає нові випуски наших програм і новин. Знає вже, о котрій годині та які програми виходять, тому одразу залишає всі свої справи та іде ближче до телевізора.

“Але я вже знаю, коли “провінційні вісті”, я вже знаю, коли “про нас” пише Круп’як, я знаю, коли Галина Василівна дає свою програму. Я завжди дивлюсь, коли наші вітання Таня об’являє. Я знаю, і я включаю собі, я написала і я всьо кидаю. Ніяких там мені лісапетних батальйонів не треба, я собі включаю тв-4 і дивлюся, і вже…,”- каже Валентина. 

Пані Валентина днями відсвяткувала своє 85-річчя. У цей день отримала привітання  у програмі “Наші вітання”.