Головна АТО Більше 13 тисяч гривень зібрали волонтери через благодійний аукціон “Побачення з волонтером”

Більше 13 тисяч гривень зібрали волонтери через благодійний аукціон “Побачення з волонтером”

359

vlcsnap-2015-12-23-13h18m01s642Більше 13 тисяч гривень зібрали волонтери для бійців АТО через благодійний аукціон “Побачення з волонтером”. За лоти змагалось багато тернополян, які проживають не лише у нашому місті, а й закордоном. Люди робили ставки на того чи іншого волонтера, і відповідно, той, хто зробив останню ставку, вигравав побачення. Гроші зібрані на аукціоні підуть на бензопили, які, особливо в зимовий час, дуже потрібні бійцям.

Благодійний аукціон “Побачення з волонтером” завершився. Участь у ньому взяли тернопільські волонтери Логістичного центу допомоги бійцям АТО та суміжних волонтерських організацій. Проходив конкурс з 25 листопада до 13 грудня. Мешканці міста та закордонні благодійники робили ставки на лотів-волонтерів. Перша ставка була необмежена, кожна наступна підвищувалась мінімум на 20 гривень. Розкупили усі 15 лотів.

– Ми щиро завдячуємо нашим тернополянам, які активно долучались до нашого такого заходу. І надалі ми плануємо також якісь такі цікаві речі. Тому що, можливо, люди вже трохи втомлені від оцих подій в Україні, але ми не маємо права втомлюватись, адже хлопці, які обороняють нас там на Сході, не втомлені, так що і ми не маємо права. І будемо думати також якісь ще акції, щоби водночас було і корисно, і приємно, – розказує організатор благодійного аукціону “Побачення з волонтером” Ольга Худа.

Кожен учасник обирав собі волонтера, який був йому довподоби. Переможцям аукціону вручали символічні сертифікати. А після конкурсу учасники відправлялись на побачення з волонтером.


– Час від часу я намагаюся бути чимось корисна працею, або коли получається грошима. Відклала певну суму і так співпало, що почула про таку цікаву акцію, зацікавилася і вирішила прийняти участь. Чому Тарас? Тому, що він був один із засновників Центру допомоги бійцям АТО, Логістичного центру. В першу чергу, хотіла задати таке запитання: що може керувати людиною, яка мотивація має бути в людини, щоб стільки часу, стільки зусиль, стільки душевного тепла приділяти душевній діяльності, благочинству як такому, тому що наразі це не є таке, за що платять, це не є таке, за що дуже хтось вдячний, – говорить тернополянка, учасниця благодійного аукціону “Побачення з волонтером” Світлана Шпилик.

– В нас на носі Новий рік, в нас на носі Різдвяні свята, ми всі будемо по сім’ях, в теплі. А хлопці там, хлопці на Сході. Я розумію, люди дуже сильно виснажились. Людей можливо виснажила і політична ситуація в країні, але вже ми мусимо. Якщо вже почали ту справу то мусимо її добити до якогось завершення. Все рівно, рано чи пізно, це якось має зупинитися і стати на якомусь рівні ця війна, – кажуть волонтер та учасниця благодійного аукціону “Побачення з волонтером” Назар та Наталя Хамуляки. – Просто люди ще й втомилися, напевне, віддавати вже гроші. Втомилися тому, що я допоміг раз, допоміг другий, допоміг третій. Але я теж не можу постійно допомагати, хай допомагає вже трошечки держава. І тут волонтери в різний спосіб вже намагаються як би десь гроші дістати, і навіть готові щось запропонувати людині, яка дає гроші. От навіть в даному випадку ми прийшли випити якоїсь кави, з’їсти десерту, але в той же ж час допомогти нашим бійцям.

Зібрані на аукціоні гроші підуть на бензопили для бійців АТО, які взимку допомагають воїнам приготувати їжу та зігрітися.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here