Головна АТО Більше 13,5 тисяч гривень для потреб армії зібрали у Тернополі у минулі...

Більше 13,5 тисяч гривень для потреб армії зібрали у Тернополі у минулі вихідні

353

vlcsnap-2015-06-30-16h55m31s202Більше 13 тисяч гривень для армії зібрали у Тернополі у минулі вихідні. Аби зібрати гроші на потреби українських воїнів волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО до Дня молоді та Дня Конституції організували на Театральному майдані акцію. Тернополян частували шашликами та солодощами. Чи не найбільшою популярністю користувалася фотозона, де усі охочі могли одягнути військову форму, бронежилет та каску і сфотографуватися.

Домашню випічку, каші, лимонад, шашлики продавали на Театральному майдані в неділю, 28 червня, аби зібрати гроші для бійців. Крім цього тернополяни могли допомогти українській армії, одягнувшись на дві хвилини в бронежилет, каску та сфотографувавшись за символічні гроші.

– На фоні танка можна буде фотографуватися в українській формі, в якій ходять бійці, український бронежилет, каска, це все можна одягати. В нас також є зброя, правда то макети. Будуть також стояти манекени, один це яка б мала бути в ідеалі форма, а другий, в якій ходять наші військові, тобто що кітель на них з одної форми, штани з іншої, берці страшні. Тут зможе будь-хто фотографуватися за символічну плату кидати гроші, – говорить волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Люба Вовк.

На початку липня волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО їдуть на Схід , відтак за зібрані гроші придбають наступне:

– Наші волонтери на Сході купують воду, бо звідси везти воду невигідно, пів буса загрузити дуже дорого. Вони там купують воду, бійці цього зараз дуже просять. Крім того ми замовили берци, частину партії ми вже оплатили, відтак за зібрані гроші ми зможемо закрити борг по берцях – вишнівецьких, які є дуже добрі. Тут можна ці берці побачити. Підуть гроші також на закупку різних таких будівельних матеріалів для бліндажів, які хлопці просять: скоби, бліндажі, інструменти. Бо по продуктах харчування і по хімії ми вже ніби закрили, – каже Люба Вовк.

В неділю, 28 червня, волонтерам вдалось зібрати більше 13,5 тисяч гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here