додому АТО Бійцям на Сході необхідні ліки

Бійцям на Сході необхідні ліки

719

аптечкаПротигрипозні, ферментні, знеболюючі препарати, антибіотики, перев’язувальні матеріали вкрай необхідні бійцям на Сході. Ліки можна приносити в штаб Тернопільської самооборони майдану, що на вулиці Грушевського,1 у Тернополі.

– На сьогоднішній день є гостра потреба в протигрипозних препаратах, потрібен хлоргекседин, потрібен хлорофіліпт, потрібні антибіотики, потрібні серцеві препарати. Зовсім немає ферментних препаратів. Хлопці дуже погано харчуються, в них проблеми з шлунками, з травленням практично в кожного, – розповідає волонтер, представник штабу самооборони Ліля Мусіхіна.

Завжди потрібні перев’язувальні матеріали, каже Лілія Мусіхіна. А також засоби гігієни, протигрипкові препарати.

– З гігієною в них там не у всіх дуже добре, тому хто б там не говорив, такі протигрибкові препарати, креми дуже потрібні. Закінчується також перев’язка: бинти, вата, будемо дуже вдячні за це. Також протишокові препарати, вони завжди актуальні, їх дуже важко дістати і ми будемо дуже вдячні, це налбуфін, бутарфенол, це те, що потрібно, це те, що рятує життя. Якщо в когось є можливість придбати гемостатичні засоби, гемостатитчну губку, транексамову кислоту теж в цьому є потреба, – перелічує Ліля.

Детальніший перелік ліків, які необхідні бійцям на Сході, Ви можете дізнатися в штабі самооборони майдану, що знаходиться на вулиці Грушевського,1 у Тернополі. Туди ж можна приносити і медикаменти. Наразі препаратів вкрай бракує.

– Ми зараз доходимо до того, що починаємо не просто по десять таблеток давати, ділити, а наприклад, вже різати і давати хоч по дві в руки. Це не нормально, так не має бути, там стоять наші хлопці і тільки заради того, щоб ось ці школярі могли нормально ходити в школу, а їх мами не думати про те, чи сьогодні дитина спокійно дійде додому. Ми повинні активно долучатися і впершу чергу дбати про тих, хто там на передовій, – каже волонтер.