![182ec1af1f44e12996ce7fcdd1ca3537e3571a8a](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/182ec1af1f44e12996ce7fcdd1ca3537e3571a8a-640x852.webp)
Олександра Липка нагородили нагрудним знаком від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного «Золотий Хрест» за проявлену мужність.
«Якщо ми не зупинимо ворожий наступ, то це прийдеться робити нашим дітям, а ми такого сценарію навіть не розглядаємо». Саме такі слова закарбувалися в голові пані Христини, дружини військовослужбовця, старшого солдата ЗСУ Липка Олександра, який зараз тримає рубежі нашої Батьківщини на Донеччині, – повідомили в Підволочиській селищній раді.