додому Головні Бійці бригади спецпризначення “Азов” Національної Гвардії України отримали 25 FPV-дронів з Тернопільщини

Бійці бригади спецпризначення “Азов” Національної Гвардії України отримали 25 FPV-дронів з Тернопільщини

564
Те, чого найбільше потребує українське військо. Бійці бригади спеціального призначення “Азов” Національної Гвардії України отримали 25 FPV-дронів. Їх придбали за зекономлені Тернопільською обласною радою кошти. Один такий безпілотник може нести боєприпаси вагою до двох кілограмів. Дрони допомагають нашим захисникам та захисницям ефективніше уражати ворожі позиції та бойову техніку. Більше про це – далі.
Невід’ємна частина озброєння сучасної армії. 25 FPV-дронів отримали бійці бригади спеціального призначення “Азов” Національної Гвардії України. Ці потужні пташки допомагають захисникам та захисницям ефективніше уражати ворожі позиції та техніку. А ось придбати дрони вдалося за зекономлені Тернопільською обласною радою кошти.

Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради, коментує: “Я думаю, кожен сьогодні розуміє потребу підтримки Збройних сил, підтримки наших Сил оборони, тому що це найважливіше, що є. І дрони сьогодні це те, що найбільше потребує наше українське військо”.

Дрони – очі і руки нашої армії. Вони відстежують місцезнаходження та дії ворога, захищають українські позиції, працюють як розвідка та знищують живу силу і бойову техніку супротивника.

Артем “Примус”, начальник логістики 1 батальйону 12 бригади спеціального призначення НГУ «АЗОВ», пояснює: “Робота з FPV-дронами дуже полегшує роботу піхоти і взагалі логістики. Тому що не вражається техніка, ми не втрачаємо свою техніку і тому можемо виконувати бойові задачі”.

Так, один FPV-дрон може нести до двох кілограмів вибухівки та спалити ворожий танк. Бійці кажуть, потреба у таких безпілотниках є щодня, адже така техніка одноразова. Лише за один бойовий день військові можуть використати близько пів сотні дронів FPV.

FPV-дрони днями доставили бійцям на передову. Напрямок не вказують з міркувань безпеки.