![vlcsnap-2024-01-12-10h44m25s149](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/vlcsnap-2024-01-12-10h44m25s149-640x360.jpg)
Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради, коментує: “Я думаю, кожен сьогодні розуміє потребу підтримки Збройних сил, підтримки наших Сил оборони, тому що це найважливіше, що є. І дрони сьогодні це те, що найбільше потребує наше українське військо”.
Дрони – очі і руки нашої армії. Вони відстежують місцезнаходження та дії ворога, захищають українські позиції, працюють як розвідка та знищують живу силу і бойову техніку супротивника.
Артем “Примус”, начальник логістики 1 батальйону 12 бригади спеціального призначення НГУ «АЗОВ», пояснює: “Робота з FPV-дронами дуже полегшує роботу піхоти і взагалі логістики. Тому що не вражається техніка, ми не втрачаємо свою техніку і тому можемо виконувати бойові задачі”.
Так, один FPV-дрон може нести до двох кілограмів вибухівки та спалити ворожий танк. Бійці кажуть, потреба у таких безпілотниках є щодня, адже така техніка одноразова. Лише за один бойовий день військові можуть використати близько пів сотні дронів FPV.
FPV-дрони днями доставили бійцям на передову. Напрямок не вказують з міркувань безпеки.