Головна суспільство Бійці батальйону “Тернопіль” отримали першу зарплату

Бійці батальйону “Тернопіль” отримали першу зарплату

263

Патріотизм та готовність боронити батьківщину – головний критерій, за яким відбирають чоловіків до батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Тернопіль". Усі його бійці, які вже пройшли навчання, готові заступити на службу та отримують першу заробітну плату.

До лав батальйону "Тернопіль" одним із перших вступив Дмитро Гайтко. Тут пройшов восьмиденне навчання, за цей час вивчили чимало.

– Зброю, матеріальна частина зброї, стрільба з пістолета, адміністративна діяльність, затримання злочинців, коли можна застосовувати зброю вогнепальну, засоби фізичного впливу, спецзасоби коли можна застосовувати, – розповідає прапорщик міліції Дмитро Гайтко.

Всі, хто пройшов навчання, несуть службу в міліції та чекають розпоряджень. Готові їхати навіть в найгарячіші точки.

– В нас в підрозділі всі патріоти, будем захищати Україну там, де треба буде.

Ігор Рудка планував, що одразу поїде служити на Схід України. Поки що – проходять навчання.

– Я був на майдані, я член самооборони. Рішив попробувати сюда, змінити шось.

Підтримують ініціативу створення батальйону патрульної служби міліції і колишні працівники органів внутрішніх справ.

– Я дуже підтримую цю ініціативу. Зараз настав такий час, коли кожна свідома людина, кожен свідомий громадянин нашої держави має допомогти своїй державі, – вважає полковник міліції Сергій Анцібор

Сьогодні батальйон "Тернопіль" нараховує 25 службовців, які готові стати в стрій. Особовому складу, зарахованому до батальйону, вже нарахували зарплату.

– Рядова посада спецпідрозділу на першому році служби становить 4200-4500 гривень. Людина якщо добре себе зарекомендує при виконанні службових обов'язків, вона може піднятись по посаді і, звичайно, при цьому буде зростати і зарплата, – говорить командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Тернопіль" Володимир Катрук.

Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Тернопіль" продовжує набір на службу в органи внутрішніх справ. Запрошують чоловіків віком до 40 років, з повною загальною середньою освітою. Особам призовного віку, які виявили бажання служити у спецпідрозділі, на період служби надається відстрочка від строкової військової служби. Головна вимога – патріотизм та готовність боронити рідний край. За додатковою інформацією звертайтеся у відділ кадрів міськрайвідділу за місцем проживання, а також до обласного управління внутрішніх справ за адресою: Тернопіль, вул. Валова, 11 та за номерами телефонів, які ви бачите на екрані.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here