додому благоустрій Безвідповідальність жеку та міської ради *новина від читачів*

Безвідповідальність жеку та міської ради *новина від читачів*

489

20140417_1452371Добрий день! Мене звати Юлія Чорна. Я проживаю в м. Тернополі, пр. Злуки , 39/62.

В мене проблеми з жеком.
Я живу на останньому поверсі. В мене протікає вода в квартиру з криші будинка . Потолок і стіна не просихає, вже сипиться, з’явився грибок.
Я неодноразово зверталася до начальника жеку (ТОВ «кк Ком-енерго Тернопіль»), щоб зробили ремонт даху в т.ч. капітальний.
Я, також, зверталася до управління житлово-комунального господарства у м. Тернополі.
Результату ніякого!

Щось роблять, щось не роблять, але в мене як текло з потолка вода, так і тече під час кожного випадання дощу.
Останній, діючий, начальник жеку ТоВ «кК Ком-енерго Тернопіль» Кравець І.Д. сказав:»Я все зробив у вашому будинку! В мене на ваш будинок «перевитрати!»(показуючи свої папірці). Куди хочете туди і звертайтеся! Вам ніхто не допоможе!».

Тоді я звернулася в міську раду двічі.
Перший раз зателефонувала на урядову гарячу лінію. Жек зробив лише тоді, коли я внесла авансовий платіж в сумі 560 грн.(це сума за два реберойда) і один рубейройд віділилив сам жек. З криші тече дальше.

Другий раз зверталася особисто на прийомі до заступника міського голови В.В. Стемковського. Мені відписали:»Згідно чинних нормативних документів ремонт покрівлі з рулонних матеріалів, обсяг якого перевищує 10%, відноситься до робіт капітального характеру і в структуру основних витрат в межах діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011р. за №1603 не входить».

Для чого тоді існує міська рада з її посадовцями, які нічого не роблять на блага народу?

 

Фото: із відкритих джерел