додому Новини Безоплатні поезотерапевтичні воркшопи для військових та їхніх сімей у Домі ветерана

Безоплатні поезотерапевтичні воркшопи для військових та їхніх сімей у Домі ветерана

323

У просторі Дому ветерана в Тернополі стартували безоплатні поезотерапевтичні воркшопи для військових та їх сімей. Практики й інструменти поетичної терапії вперше в Україні. Вони полягають у терапевтичному писанні, обговоренні та залученні різних видів мистецтв.

 Поезотерапевтичні воркшопи для військових проходять з 12 до 20 листопада, о 19:00. Щодня — нова тема, тож долучитися можна в будь-який із днів. Детальніше — на сторінці Інстаграм Дому ветерана. А зустрічі для сімей — щосуботи, о 16:00.

📝Групові воркшопи із застосуванням практик терапевтичного писання для розвитку психологічної стійкості «Діалог із собою. Шлях до зцілення через письмо».

📍Де? Дім ветерана, проспект Злуки

Тривалість: 1,5 год.

Коли? Із 12 до 20 листопада щодня.

Час: 19:00

Є змога зареєструватися, аби обирати зручний для воркшопів час у майбутньому, оскільки вони відбуватимуться на постійній основі.

Тут у супроводі фасилітаторки віднаходять спокій та відновлюють емоційний баланс через письмові вправи.

❓Як проходять воркшопи:

-письмові вправи та обговорення

-ви можете ділитися написаним із групою, або ж сказати “Я – пас”

-залучаються фото, художнє мистецтво, фільми та ін.

– відстань між учасниками майстерні довжиною 1-1,5 метри дозволить вам усамітнитися зі своїм письмом.

Це  змога спілкуватися з побратимами, із психологом та відновлювати свій емоційний стан, зцілюватися через письмо.

Опісля воркшопу ви зможете або залишити свої листки із виконаними вправами у скриньці анонімно, або ж забрати з собою, аби ще перечитати та відрефлексувати.

Поезотерапевтичні воркшопи проходять і для сімей військових. Мамам є змога побути серед своїх, тоді, як діти за стіною мають розвиваючі заняття, ігри та просто весело й цікаво проводять час із педагогами. Уже цієї суботи, 18 листопада, о 16:00 відбудеться зустріч «Відпочити серед своїх» для сімей захисників та захисниць, на якій на всіх охочих чекають:

– малювання на екоторбинках

– розвиваючі заняття та ігри для дітей

-окремий простір для мам, де можна поспілкуватися за чаєм, почитати вірші та виконати письмові вправи й відновити емоційний баланс.

Фасилітаторка воркшопів: Анна Люднова — поетична терапевтка, фахівчиня з комунікацій, письменниця, перформерка, волонтерка. Перша українка, яка навчається за сертифікованими американськими програмами CRC та CAPF на поетичного терапевта, а також є членкинею редакційної колегії міжнародного Журналу поетичної терапії.

Менторство програми та матеріали – від Шеррі Рейтер (Нью-Йорк), однієї з основоположниць поезотерапії. Шеррі Рейтер має ступінь доктора філософії з Інституту Союзу, M.S.W. з Університету Єшиви, ступінь магістра театральної освіти в Університеті Нью-Йорка та ступінь бакалавра мистецтв з коледжу Емерсон. Шеррі —зареєстрована поетична терапевтка і драматична терапевтка, авторка книг, супервізорка та викладачка.

Проєкт реалізується спільно з Домом ветерана та БФ «Атена».