додому благоустрій Безкоштовним Wi-Fi можна скористатися у тролейбусах Тернополя

Безкоштовним Wi-Fi можна скористатися у тролейбусах Тернополя

522

vlcsnap-2014-09-09-13h13m58s194Безкоштовним Wi-Fi буде у тролейбусах Тернополя. Поки що відповідними пристроями обладнані три тернопільські тролейбуси в яких пасажири уже можуть скористатися послугою. Якщо новинка буде затребуваною, безкоштовний інтернет запровадять в усіх тролейбусах міста.

В Тернополі безкоштовний Wi-Fi доступ до мережі Інтернет наразі тестують. Послуга працює в машинах 144 і 146, які курсують першим або другим маршрутами, та 154 тролейбусі, який їздить другим або одинадцятим маршрутом. Швидкість доступу до інтернету в тролейбусах – 14,7 (майже 15 ) мегабіт.

– Швидкість 14 мегабіт, я думаю 10, 20, 30 чоловік комфортно зможуть користуватися, серфити в інтернеті соціальні мережі. Ну, скачувати фільми або в YouTube переглядати відеоролики буде напевно важко, але, в принципі, можливо, – пояснює представник Тернопільського відділення “Інтертелеком” Роман Яворський.

– Wi-Fi-послугу, інтернет, надає безкоштовно Інтертелеком, Тернопільелектротранс бере на себе витрати по встановленні роутерів у тролейбусах, – каже Сергій Надал.

Про новинку багато розповісти ще не встигли, та  безкоштовним Wi-Fi у тролейбусах вже скористатись чимало людей.


– Станом на сьогодні, декілька днів, які попрацював сервіс, це вже більше тисячі мегабайт скачано пасажирами тролейбусів, тобто послуга потрібна, цікава і я думаю стане комфортніше користуватися тролейбусами в нашому місті, – каже Роман Яворський.

– Працює в тестовому режимі, зараз хочемо подивитися наскільки якісно, на скільки це сподобається тернополянам, і якщо це їх влаштує, така послуга буде підходити, маємо можливість зробити це по всіх тролейбусних засобах в місті Тернополі, – розказав Сергій Надал.