Головна Новини Безкоштовний терапевтичний кабінет відкрили у “Карітасі”

Безкоштовний терапевтичний кабінет відкрили у “Карітасі”

426

vlcsnap-2015-10-02-17h31m44s239Безкоштовний терапевтичний кабінет відкрили у Тернопільському благодійному фонді “Карітас”. Відтак, прийшовши на вулицю Замонастирська,1 у Тернополі малозабезпечені, потребуючі можуть безкоштовно виміряти тиск, рівень цукру в крові та зробити інші обстеження. Прийматимуть людей іноземні студенти та інтерни Тернопільського державного медичного університету.

У Тернопільському благодійному фонді “Карітас” вже чотири роки діє безкоштовний стоматологічний кабінет. 1 жовтня тут відкрили ще й безкоштовний терапевтичний кабінет. Тут люди з малозабезпечених сімей зможуть безкоштовно отримати медичну допомогу. Надаватимуть її іноземні студенти та інтерни Тернопільського державного медичного університету.

– В цьому кабінеті ми надаватимемо пацієнтам терапевтичну медичну допомогу, до прикладу, вимірюватимемо кров’яний тиск, рівень цукру в крові безкоштовно. Ми будемо надавати пацієнтам різні поради до якого лікаря потрібно звернутися у тій чи іншій проблемі, – розказує студент Тернопільського державного медичного університету Джіему Джефтах.

Певний час іноземці користуватимуться послугами перекладача, бо вони наразі не володіють українською мовою. Прийматимуть пацієнтів у “Карітасі” щоп’ятниці.


– Приходьте будь-ласка всі сюди в благодійний фонд “Карітас” з 12 до 13 години, ми зможемо Вам поміряти тиск, рівень цукру в крові та інше, – каже студент Тернопільського державного медичного університету Джеральд Андерсон.

Скористатися послугами безкоштовного терапевтичного кабінету малозабезпечені можуть прийшовши в Тернопільський благодійний фонд “Карітас”, що знаходиться на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here