додому Новини Безкоштовний курс програмування запустили у Тернополі

Безкоштовний курс програмування запустили у Тернополі

766

vlcsnap-2016-12-07-19h30m18s111В ІТ-ішники – без проблем! Фонд BrainBasket за підтримки Адміністрації Президента України запускає програму Technology Nation — безкоштовний курс програмування. Організатори обіцяють, що навчання допоможе всім охочим з нуля отримати базові навички для подальшої роботи. Кращі випускники зможуть пройти стажування в ІТ та інших компаніях Фонду. Заняття будуть проходити на базі бібліотек в 22 обласних центрах України і триватимуть 3 місяці.  

Курси складені на основі програм великих університетів – Гарварду, МІТ і Стенфорда. Роль менторів виконуватимуть програмісти-волонтери. Фонд BrainBasket відкрив реєстрацію на хвилю всеукраїнського освітнього проекту “Технологія нації у Тернополі”. Зустріч з ініціатором цього проекту відбулася у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

– По всіх областях України, обласних центрах і не тільки організовують такі групи і безкоштовно навчають людей ІТ-спеціальностям. Тобто, ми запрошуємо до цього, залучаємо досвідчених менторів, викладачів. Курс оснований на Гарвардському курсі, який, в принципі, є в мережі викладений. І люди, які мають бажання – можуть прийти, але, як виявилося, для самостійного проходження такого курсу трохи бракує наполегливості. Тому ми створили такі курси, можливості, ми зустрічаємося в бібліотеках, або в навчальних закладах і допомагаємо людям пройти цей курс, – пояснює координатор проекту Technology Nation фонду BrainBasket Дмитро Кліщевський.

Участь у програмі не потребує попередніх технічних навичок. Анкета є першим кроком для участі в програмі, після її заповненню ви отримаєте посилання на тестове завдання та інструкцію з його виконання. Зареєструватися на програму та зробити свій перший крок в IT можна за посиланням – http://brainbasket.org/tn.