додому Новини Безкоштовні земельні ділянки додатково виділили тернополянам-учасникам АТО

Безкоштовні земельні ділянки додатково виділили тернополянам-учасникам АТО

469

vlcsnap-2014-12-01-17h01m51s196Безкоштовні земельні ділянки під будівництво житла у Тернополі додатково виділили тернополянам – учасникам антитерористичної операції. Відповідне рішення проголосували на 53 сесії Тернопільської міської ради. Раніше атовцям з Тернополя в місті виділили 199 ділянок, по шість соток кожна, втім, потреба – більша.

– З тих 199 вже 122 сьогодні отримують перші рішення. Оскільки ми маєм ще одних зверенень понад 300. Відповідно їх не хватає, тому прийнято рішення, ми виділили ще, визначили ще один житловий масив, який по вимогах діючого законодавства, по схемах зонувань відповідає, що можна там робити житлову забудову, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Додатково, тернополянам-учасникам АТО виділили ще 287 ділянок. Територія – поруч із попередньо визначеними, навпроти Авторинку на вулиці Микулинецькій (обабіч дороги в напрямку Березовиці). Для отримання права власника однієї із земельних ділянок, учасникам АТО необхідно звернутись у Центр надання адмінпослуг, що на вулиці Острозького, 6 у Тернополі.