Головна Новини Безкоштовні послуги майстра, кравчині, перукаря пропонують в Тернополі для пенсіонерів та інвалідів

Безкоштовні послуги майстра, кравчині, перукаря пропонують в Тернополі для пенсіонерів та інвалідів

849

vlcsnap-2016-04-11-17h29m08s155Безкоштовні послуги майстра дрібного ремонту, кравчині, перукаря, організацію дозвілля та курси комп’ютерної грамотності  – це та інше пропонують в Управлінні соціальної політики тернопільської міськради. Наразі там зареєстровано більше тисячі пенсіонерів, яким пропонують ці послуги. Чиновники стверджують, що на соціальні потреби з міського бюджету виділяють півмільярда гривень.

Організатори кажуть, найпопулярніші серед пенсіонерів – це курси комп’ютерної грамотності, на яких вчать користуватись комп’ютером та як зареєструватися у соцмережах чи скайпі для спілкування з рідними.

– На комп’ютерну грамоту зараз багато людей в нас пішло. Тому що багато людей похилого віку, у яких діти знаходяться за кордоном. Вони хочуть зареєструватися в соціальних мережах, поспілкуватися по скайпі з дітьми, – розповідає завідувач відділення соціально-побутової адаптації Управління соціальної політики Тернопільської міської ради Світлана Чайківська.

Марія Миколаївна – пенсіонерка розповідає: найбільше їй подобається курс масажу та послуги перукаря. Каже, за потреби, майстер приходить додому.

– Ми дуже всім задоволені, всім. Тут і процедури всякі є. Ми і грітися ходимо, на масажі. Дуже задоволені. Медичний персонал, то опше. Ми дуже вдячні, що вони тут є. Бо за ту пенсію, ми не можемо ходити , платити і масажі і все. Бо то всьо дуже дорого. За тисячу гривень, то ти не полічишся ніяк, – каже пенсіонерка пані Марія.

Працівники Тернопільського управління соціальної політики зауважили, що одинокі люди, пенсіонери чи інваліди більше користуються послугами навесні. До прикладу, кравчині пані Ярославі замовлень вистачає. До неї щотижня звертається за допомогою з десяток пенсіонерів.

– Такі види послуг в нас – дрібний ремонт легкого одягу. В нас для того предназначені інструменти такі, щоб не таке аж дуже. Ну, таке потрібне. Низ виробу, підгин, пришивання фурнітури, заміна блискавок, штопки, – каже кравчиня пані Ярослава.

 

Також у відділенні діє безкоштовна їдальня, а для потребуючих тернополян – прокат інвалідних візків та засобів реабілітації. За детальною інформацією щодо соціальних послуг телефонуйте за номером – 23-56-68

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here