додому надзвичайне Безкоштовні пластикові вікна у під’їздах пропонують тернополянам, ймовірно, шахраї

Безкоштовні пластикові вікна у під’їздах пропонують тернополянам, ймовірно, шахраї

576

Якщо до вас прийшли молоді люди і запропонували безкоштовно встановити пластикові вікна у під'їзді – будьте обережні. Ці люди, ймовірно, шахраї. Вам розкажуть, що саме їхня фірма виграла тендер і буде встановлювати вікна у під'їзді. В управлінні житлово-комунального господарства Тернополя про такий тендер і не чули, а переможцями липового конкурсу вже зацікавились у міліції.

Тернополяни у соцмережі на сторінці телеканалу TV-4 залишили коментарі. До них і справді приходили невідомі і обіцяли встановити металопластикові вікна у під'їздах. Тернополяни пишуть про різні ситуації. Одні розповідають, що юнак і дівчина просили дозволу на встановлення вікон у під'їзді, а інші розповідають, що їм пропонували взяти участь у соцпрограмі та замінити вікна у квартирі. В управлінні житлово-комунального господарства Тернополя кажуть, зверталися городяни із запитаннями і до них.

Ганна Муца, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради: "До нас не тільки звертались тернополяни, а й до наших працівників так само заходили і пропонували здати гроші на вікна. За рахунок міського бюджету не закуповуються і не встановлюються вікна. Це є роботи капітального характеру, а відповідно таких грошей цього року не передбачено. З державного бюджету так само таких ні програм, ні таких коштів не виділяються".  

Перш ніж довіряти такій інформації, кажуть в управлінні, слід її обов'язково перевірити. Найпростіший спосіб – зателефонувати у міськраду за номером 15-80. А заміна вікон у всіх під'їздах міста – проект не з дешевих. Таких грошей у  міській казні немає.

Ганна Муца, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Ніяких вікон за кошти міського бюджету встановлювати не будуть. Жодних тендерів по даному питанню в управлінні ЖКГ не проводилося".

Нечесна реклама чи шахрайство. Історію з вікнами тепер розслідує міліція.

Сергій Крета, начальник сектору зв'язків із громадськістю УМВСУ в Тернопільській області: "Хто ці особи і з якою метою вони навідуються до помешкань жителів Тернополя міліція зараз перевіряє. Щоправда, на даний час скарг від самих жителів міста щодо якихось протиправних дій з боку осіб наразі нема. Відомості про дану подію внесені до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події і наразі працівники поліції провожять перевірку за цим фактом".