Головна надзвичайне Без води залишилась сьогодні частина будинків на Руській через прорив водопровідної мережі

Без води залишилась сьогодні частина будинків на Руській через прорив водопровідної мережі

331

Без води залишилася частина будинків на Вулиці Руській у Тернополі, причина – прорив водопровідної мережі, що пролягає під перехрестям Руської та вулиці Паращука. Через ремонт довелось перекрити рух автівок вулицею Паращука.

Прорив водопровідної труби на перехресті Руської та Паращука водоканалівці скоріш за все пов'язують із старістю прокладеної тут мережі. Вода на дорогу у цьому місці витікає уже не вперше. Цього разу аби дібратися до прориву і ліквідувати його наслідки ремонтникам довелося розкопувати асфальт проїжджої частини.

– Вирвало напевно стик на трубі 250-ці, чугунці. Зараз розкопуємо і перечеканюєм стики, якщо є два, то два і загортаємо, – розповідає майстер відділу водопровідно-каналізаційних мереж Михайло Щербатюк.

Через роботи довелося перекрити водопостачання у частину будинків вулиці Руської. Орієнтовно без води залишились приміщення від місця, де Руська межує із вулицею Шептицького, і по цей же бік – до Надставної церкви.

Розкопки над місцем аварії зумовили також перекриття дороги вулиці Паращука. Протягом нинішнього дня водоканалівці сподіваються наслідки прориву водопровідної труби ліквідувати.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here