додому Новини Без води третій день залишаються мешканці кількох будинків на вулиці Київська у...

Без води третій день залишаються мешканці кількох будинків на вулиці Київська у Тернополі

808

На вулиці Київській люди без води вже третій день. Ринок на 15 Квітня затопило, а мешканці прилеглих будинків залишились без водопостачання через аварію. Працівники комунального підприємства “Тернопільводоканал” ліквідовують аварію. Проте доступ до місця прориву обмежують торгівельні кіоски та літній майданчик.

Без води третій день залишаються мешканці 7, 9 та 11 будинків на вулиці Київська у Тернополі. Просто над водопровідною мережею розміщені торговельні павільйони ринку та літній майданчик піцерії, яка поряд. І техніка водоканалу не може туди потрапити аби ліквідувати аварію, пояснюють у комунальному підприємстві. Сьогодні їм це зробити вдалося і працівники Тернопільводоканалу розпочали роботу.

Ситуацію загострює й те, що попри аварійну водопровідну трубу проходить і газова. Ліквідовувати аварію у таких умовах надзвичайно важко, каже начальник відідлу водопровідно-каналізаційних мереж “Тернопільводоканалу” Ганна Загородна.

– Дана мережа побудована ще в 80 роки і вона перебуває в аварійному стані. Ми вже неодноразово зверталися до дирекції ринку, щоб вони демонтували ці кіоски, щоб дали можливість нормально ліквідувати. Вже кілька раз в нас виникав прорив і постійно ускладнювалося через оцей демонтаж кіосків, – розповіла начальник відідлу водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Ганна Загородна.

До слова, минулого року мешканці прилеглих будинків без води були п’ять днів. Сьогодні вже пішов третій. Скільки ще часу люди будуть без водопостачання – поки що невідомо.