додому Новини Без поразок у першій лізі поки що грає ФК “Тернопіль”

Без поразок у першій лізі поки що грає ФК “Тернопіль”

829

vlcsnap-2014-09-01-19h00m44s51Без поразок в новому сезоні поки що грає футбольний клуб “Тернопіль”. У активі муніципалів Тернополя, які дебютують у І лізі, дві перемоги та три нічиї, крайню з яких тернополяни вибороли в неділю 31 серпня, приймаючи одного із лідерів чемпіонату “Гірник-Спорт” із Комсомольська – нічия 2:2.

До Тернополя на матч шостого туру першої ліги Чемпіонату України з футболу “Гірник-Спорт” приїхав у якості фаворита – команда у турнірній таблиці поки йде другою. Водночас ФК “Тернопіль”, в попередніх матчах доводив, що готовий битися за очки з кожним суперником то ж так само налаштовувалися і на гру проти комсомольців. В дебюті протистояння тернополяни зуміли провести кілька атак, втім, гольовими вони не стали.

З 29-ї хвилини гості із Комсомольська заграли в меншості – на другу жовту награв Костюченко. Втім, будучи вдесятьох гравці “Гірник-Спорту” не знітилися та на атаки тернополян відповідали своїми, щоправда у першому таймі обидві команди на забиті м’ячі так і не спромоглися. Час на голи прийшов у таймі другому і першими забити зуміли гравці із Комсомольська. Проти швидкої комбінації захист ФК “Тернопіль” виявився безсилим. Тернополяни кинулися відігруватися і не безрезультатно. Уже за три хвилини гол записали на ім’я Сергія Полянчука – 1:1.

Ще за чотири хвилини муніципали знову втішили своїх уболівальників – Віталій Богданов вивів ФК “Тернопіль” вперед. Та згодом гості вибороли право на пробиття пенальті і успішно його реалізували. Далі глядачі побачили іще два вилучення – по одному для кожної з команд. Зрештою фінальний свисток зафіксував нічийний результат бойового матчу – 2:2.

Тепер ФК “Тернопіль”, який поки йде без поразок у І лізі, готується до виїзного матчу у Кіровограді проти “Зірки”, який відбудеться у суботу, 6 вересня.