додому суспільство Беркутівців та правоохоронців закликали переходити на бік людей ветерани і пенсіонери органів...

Беркутівців та правоохоронців закликали переходити на бік людей ветерани і пенсіонери органів внутрішніх справ Тернопільщини

688

Беркутівців та правоохоронців закликали переходити на бік людей та не застосовувати сили проти народу  ветерани і пенсіонери органів внутрішніх справ Тернопільщини. Звернення передали керівництву і особовому складу  спецпідрозділу "Беркут" УМВС України в Тернопільській області.

Проявити мужність і героїзм, негайно об'єднатися зі своїм народом цього вимагають ветерани і пенсіонери органів внутрішніх справ Тернопільщини у беркутівців. У зверненні ветерани запевняють, що в разі переслідування беркутівців будь-ким не пошкодують власних сил і життя для забезпечення їх спокою.

Ігор Кулик, пенсіонер органів внутрішніх справ України, підполковник міліції у відставці: "Ми Вас захистимо, жоден з Вас не буде покараний, жоден не буде покараний. Тому що Ви злочинного нічого не робите. Ви через стан здоров'я їдете додому. Не може людина понад людську норму працювати, не може. Людина повинна дбати про своє здоров'я. Пообморожуєте ноги, позаробляєте виразки шлунку, не дай Бог травми. Нікому Ви не будете потрібні, дай Бог щоб тільки Ви були сім'ї потрібні, дай Бог, а є випадки, що і сім'ям не потрібні. А нам Ви потрібні. Ви потрібні нашому народу".

Юрій Синовицький, екс-командир "Беркуту" Тернопільської області, учасник миротворчих акції в Косово: "Я знаю, що серед присутніх, які зараз є там із представників Беркуту, внутрішніх військ повинні бути мої товариші, які були разом зі мною в 2008 році в Косово. Я хочу, щоб вони собі задали просте питання. Чому тоді, коли ми захищали там права і мир чужого народу, ми не позволяли собі в нього стріляти і так по звірячому, бити як ми зараз робимо зі своїм народом".

Сергій Лісовий, голова Тернопільської обласної організації української Спілки ветеранів Афганістану: "Хотів звернутися до працівників Беркуту, до всіх людей в пагонах. Ми люди, які пройшли війну в Афганістані, знаємо ціну життя і смерті, ми їх сьогодні просимо, благаємо, щоб вони не застосовували сили, зброї до мирних протестувальників на майдані в Києві".

Відповідне звернення особовому складу спецпідрозділу "Беркут" УМВС України в Тернопільській області підписало близько 40 ветеранів.

попередня статтяЯк тернополяни входили в ОДА (оновлено, відео)
наступна статтяТернопіль в жалобі за загиблими в Києві