додому надзвичайне БЕРКУТ АТАКУЄ МАЙДАН (оновлюється)

БЕРКУТ АТАКУЄ МАЙДАН (оновлюється)

543

 

Вулицю Грушевського,  барикади на Інститутській атакує Беркут. Він зайшов з барикади. Станом на 16:08 вони прорвали ворота, які були побудовані раніше, і заходять всередину, повідомляє "Українська правда".

Станом на 16:33 по Інститутській вниз поїхав водомет на Майдан. Всіх жінок закликають йти до сцени, проходити повз Головпоштамт йти з Майдану по Малій Житомирській.

Крім того, Беркут прорвав Барикаду біля верхньої станції метро Хрещатик і почав стріляти, написала депутат Леся Оробець з посиланням на журналіста Дмитра Крикуна.

16.42 Силовики тягнуть по асфальту побитого активіста з Українського дому. Кілька активістів спробували вирватись з Українського дому, силовики закидали їх камінням та наздогнали, б'ють ногами, повідомляє ЄвроМайдан – EuroMaydan.

Станом на 16:50 "Беркут" розбирає барикаду на Інститутській, повідомляє Твіттер "Української правди".

17:03. Мустафа Найєм повідомляє, що на Інститутській лежать двоє загиблих – чоловік та жінка 50-60 років.

17:07

17:40

17:44 Медики повідомляють про смерть правоохоронця – МВС. За попередньою інформацією, причиною смерті стало вогнепальне поранення  в шию. Медики повідомили, що під час доставлення одного з працівників органів внутрішніх справ до медичного закладу той помер у кареті «швидкої».

17:52

17:58

"Беркут" штурмує "Український дім", повідомляє LB.ua. Люди біжать в сторону Михайлівської площі. Людей, які потрапляють в руки силовиків, жорстоко б'ють.

18:00

На вулиці Інститутській у Києві нижче барикади, за яку зайшли правоохоронці, протестувальники споруджують нову. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, демонстранти використовують підручні матеріали: сміттєві баки, дошки, а також колючий дріт. Зі сцени Майдану лунає молитва і заклики до киян приїжджати у центр Києва. У Михайлівському соборі, а також в католицькому Олександрівському соборі дзвонять дзвони. Раніше сьогодні СБУ і МВС дали протестувальникам час до 18:00, щоб «припинити безлади».

18:20

"Беркут" захопив Український дім: Майданівці покинули Український дім під натиском силовиків, повідомляє EspresoTv.

18:24

Журналісти Громадського ТБ побачили, як БТР їде Києвом

19:04

19:55

Силовики почали рух в сторону майдану, летять гранати, штурм.

20:00

Силовики розпочали штурм Майдану Незалежності з боку Європейської площі та вулиці Інститутської. З боку Європейської площі ближче до 20.00 беркутівці та бійці ВВ вишукувались у бойовий стрій. З-за їхніх спин під'їхали три водомети, які поливають барику на Хрещатику та активістів на ній. Вони почали ламати барикаду, не дивлячись на те, що на ній стояли люди. Силовики застосовують світо-шумові гранати. Водночас від Жовтневого палацу по сходах спускаються загони силовиків, які йдуть у бік барикад на Інституцькій. Зі сцени закликають жінок та старших людей зайти за сцену. До Майдану прямували два БТР, але один із них, за словами журналіста Святослава Цеголка, підпалили. Під стелою Незалежності горить намет. Люди моляться та співають вголос гімн України. – Українська правда