Головна Новини Батальйон “Тернопіль” досі не має належного приміщення ні для відпочинку, ні для...

Батальйон “Тернопіль” досі не має належного приміщення ні для відпочинку, ні для тренувань

267

vlcsnap-2014-08-06-17h04m27s14Батальйон “Тернопіль” досі не має належного приміщення ні для відпочинку, ні для тренувань – про це сьогодні заявляють і громадські активісти, і чиновники облдержадміністрації.  Заступник голови ОДА Леонід Бицюра каже: запропонували розмістити два батальйони – “Тернопіль” і Територіальної оборони – на території військової частини. Таку пропозицію ніяк не можуть погодити між собою міністерства, яким вони підпорядковуються.

– Розмістили там батальйон Територіальної оборони, говорили про те, що можемо там розмістити і військовий комісаріат, який перейшов в інший режим діяльності і там однозначно вистачає місця для розміщення батальйону “Тернопіль”, – говорить заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.

Леонід Бицюра каже: з Києва отримують відписки, що не можуть на території однієї військової частини бути два батальйони різних міністерств. Такий підхід до питання неприпустимий, бо зараз країна живе в екстремальних умовах, розповідає Леонід Олексійович. Влада області знову направить лист у міністерство.

– Ми вже не говоримо, не клопочемо про передачу військової частини, а про тимчасове перебування, можливо, навіть оренду. Ми готові навіть Міністерству оборони навіть платити цю  оренду, якщо вони навіть дадуть таку вимогу. Лист цей буде передано безпосередньо на самого міністра оборони, – каже Леонід Бицюра.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here