Головна Новини Барельєф Назара Войтовича освятили у Тернополі

Барельєф Назара Войтовича освятили у Тернополі

366

vlcsnap-2015-02-24-18h01m47s51Українці продовжують вшановувати пам’ять Героїв Небесної сотні. Сьогодні на стіні Тернопільського кооперативного коледжу, де навчався наймолодший із загиблих на київському майдані Назар Войтович, відкрили та освятили його барельєф. Там помолились за усіх, хто загинув за свободу та єдність України.

Барельєф Героя Небесної сотні Назара Войтовича встановили та освятили на стіні Тернопільського кооперативного коледжу, де він навчався.

– В цьому році він мав отримати диплом і стати випускником нашого коледжу. Але Господь вибрав для нього інший напрямок, вибрав вічність. Вічність у небі, вічність у нашій пам’яті, вічним студентом у нашому навчальному закладі, – каже директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Назар Войтович загинув під час розстрілу майдану у лютому минулого року. Його брат Павло розповідає, Назар із дитинства був йому кращим другом.


– Добрим, веселим. Найкращим, яким його можна пригадати, найкращий. В Тернополі як почали вчитися, завжди разом тоже були. Всюди ходили: вистави, кіно. Мали їхати на майдан, а він не подзвонив, а сам поїхав. Він ніколи от в Тернополі не хотів на майдан іти, бо тут пісні, танці, він казав це не майдан. Але коли почалися перші смерті, почалася революція, він пішов і поїхав потім зразу в Київ, – пригадує двоюрідний брат Назара Войтовича Павло.

Студенти та викладачі Кооперативного коледжу вшанували пам”ять не лише Назара Войтовича і Небесної сотні. Молились і за тих, хто загинув на Сході України.

– Вони віддавали своє життя не тому, що це принесе комусь користь ця смерть. Вони віддавали його тому, що вони щиро любили нашу державу, щиро любили свій народ і не хотіли, щоб народ наш був безправний, безвольний.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here