Головна Новини Банкіра, який знімав гроші із рахунків клієнтів, викрили правоохоронці

Банкіра, який знімав гроші із рахунків клієнтів, викрили правоохоронці

289

images24 тисячі доларів та 81 тисяча гривень зникла із рахунків клієнтів одного з відділень банку в місті Бучач. Схему розкрадання грошових коштів вкладників викрили тернопільські міліціонери.

Тривалий час люди навіть не підозрювали про зникнення чималих сум грошей. Коли прийшли перевірити стан рахунків і помітили зникнення -написали заяви у міліцію.

– Уході слідства з’ясувалося, що кошти вкладників привласнив працівник регіонального відділення банку, – повідомив т.в.о. начальника Тернопільського міськвідділу міліції Петро Гукалюк. – Для цього скористався можливістю доступу до інформації про рахунки клієнтів.

Наразі до міліціонерів звернулося троє жителів Бучацького району, які потерпіли від банкіра. Однак таких може бути більше, підозрюють правоохоронці, адже слідство по цій справі ще не завершене.

Дії підозрюваного попередньо кваліфіковано за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, повідомляє СГЗУ УМВСУ в Тернопільській області.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here