Головна суспільство Багатодітні сім’ї на Гусятинщині оплачували безкоштовну позашкільну освіту

Багатодітні сім’ї на Гусятинщині оплачували безкоштовну позашкільну освіту

348

Незаконні акти, на підставі яких багатодітні сім’ї оплачували навчання дітей у позашкільних навчальних закладах, за активної позиції прокурора Гусятинського району скасовано. Також до відповідальності притягнуто службовців, які видали зазначені офіційні документи.

Начальник відділу райдержадміністрації видав незаконний наказ про встановлення батьківської плати за навчання дітей у навчальних закладах у розмірі 35 грн. в місяць. На підставі цього наказу, директори державних музичних шкіл району видали аналогічні накази про обов’язкову оплату коштів за навчання дітей у навчальних закладах.

У результаті, багатодітні батьки безпідставно платили за навчання дітей, оскільки законодавством передбачено безкоштовне здобуття ними позашкільної освіти. Це встановила прокурорська перевірка.

За наслідками перевірки, прокурор району начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації вніс подання, за результатами розгляду якого скасовано 4 незаконні акти, притягнути до відповідальності 4-х посадових осіб, які їх видали, та відшкодовано багатодітним родинам безпідставно сплачені кошти у сумі 2 000 гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here