додому Головні Автівка для 2-го інтернаціонального легіону: Тернопіль долучився до збору

Автівка для 2-го інтернаціонального легіону: Тернопіль долучився до збору

491
Авто для захисників. У вихідні на Театральному майдані Тернополя збирали кошти на пікап для 2-го інтернаціонального легіону. Аби привернути увагу до збору, на площі організували виставку евакуаційного та іншого військового транспорту, який допомагає захисникам боронити країну від ворога та рятувати життя побратимів на передовій. Захід відвідали й самі бійці 2-го інтернаціонального легіону. Що спонукало іноземців стати на захисти України, розпитувала в героїв наша Юлія Пацкаль.
“Чіпер”, боєць 2-го інтернаціонального легіону, каже: “Я захотів допомогти українцям, коли побачив ту кількість біженців по телевізору, медіа. Ту кількість вбитих жінок, дітей, пенсіонерів. Я не міг сидіти на місці”.

Боєць 2-го інтернаціонального легіону з позивним “Чіпер” – ірландець. Після подій 24 лютого, коли росія почала скидати ракети на мирне українське населення, він без роздумів вирушив до України, аби стати на її захист.

Днями боєць з Ірландії разом з побратимами приїхав до Тернополя, аби відвідати виставку автомобілів, які захисники використовують на фронті. Під час заходу відбувся збір коштів на пікап для 2-го інтернаціонального легіону, в якому й служить “Чіпер”. Така автівка допоможе бійцям рятувати життя, евакуювати поранених та виконувати бойові завдання. А головною перевагою у війні, переконані, є мобільність.

Ярослава Колодій, голова благодійного фонду “Колеса Перемоги”, коментує: “Триста тисяч гривень – наша ціль, щоб зібрати на цей пікап. Це пікап з лебідкою, з чотирма спеціальними колесами для болота, оскільки зараз якраз наближається складний період – це осінь, зима, весна. Потрібно спецколеса, для того, щоб можна було пересуватися в складних умовах”.

Бійці кажуть, сьогодні захищають не лише українські родини, а й власні. Адже якщо ворога не зупинити, він може одного дня зайти і до їхньої рідної домівки. А ось військовий з Бразилії Бора-Бора знайшов в Україні свою сім’ю. Та вже невдовзі одружиться на тернополянці.

На заході усі охочі мали змогу долучитися до збору або ж придбати різноманітні аксесуари, книжки, розмальовані гільзи та картини. Усі виручені гроші з продажу також пішли на придбання пікапа. А бійці 2-го інтернаціонального легіону повертаються на фронт.