додому Новини Аварії за участі школярів частішають із початком навчального року

Аварії за участі школярів частішають із початком навчального року

519

vlcsnap-2014-09-10-17h18m10s8411 дорожніх аварій з вини дітей, у яких двоє дітей загинуло і 13 отримало травми – такі сумні показники на Тернопільщині з початку 2014 року озвучує обласне управління ДАІ. По завершенні літніх канікул і з початком нового навчального року державтоінспекція проводить профілактичні заходи “Увага! Діти на дорозі”, аби нагадати і водіям і дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху. Серед іншого, уже традиційно, для першокласників тернопільських шкіл показують повчальне театралізоване дійство.

Аби застерегти та попередити малечу від небезпеки, працівники ДАІ проводять місячник безпеки “Увага! Діти на дорозі”. В рамках Всеукраїнського профілактичного заходу, учням перших класів у Тернополі запропонували повчальну виставу про правила дорожнього руху. Деякі з них діти уже пам’ятають, принаймні, головне – як переходити дорогу.

Для поповнення і закріплення знань про поведінку на дорозі, тернопільським першачкам, спільними зусиллями ДАІ, управління освіти та Центру творчості дітей і юнацтва, підготували та провели театралізоване дійство. Цьогоріч повчальна вистава має назву “В країні світлофорів”.

– Діти першого класу разом з героями нашої вистави попадають в різні кумедні ситуації, виходи з яких – знання правил дорожнього руху. Діти можуть не тільки вивчити, а й повторити і закріпити правила дорожнього руху, – розповідає заступник директора з навчальної роботи центру творчості дітей та юнацтва Тернополя Оксана Лука.


Уважність, сміх, а за потреби і активність дітей, під час вистави обнадіюють, що щось першачкам тай запам’ятається.

– Саме з початком навчального року частішають аварії за участю школярів, тому що після літніх канікул діти втратили пильність і забули правила дорожнього руху, – говорить інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області  Микола Ігнатченко.

У державтоінспекції сподіваються, що разом із обізнаністю дітей у правилах дорожнього руху і вихованістю водіїв – в новому навчальному році на дорогах Області обійдеться без дитячого травматизму і аварій.