Головна Головні Аварія на пішоходному переході сталась на Володимира Великого (відео)

Аварія на пішоходному переході сталась на Володимира Великого (відео)

684

vlcsnap-2015-11-17-21h07m54s119Жінку з дитиною збила автівка на пішохідному переході на вулиці Володимира Великого у Тернополі. Аварія трапилась сьогодні близько 18-ї години. Потерпілих забрала швидка, у них незначні травми. На місці аварії зібрався натовп людей. Вони хотіли, аби чоловіка покарали. З учасниками подій спілкувалась наш кореспондент Мар’яна Судова.

– Жінка переходила дорогу від сторони базарчика до сторони церкви. І практично на самому, вона вже закінчувала перехід, він її збив. Збив, зупинився, – розповідає Андрій Газилишин, що мешкає неподалік місця ДТП.

За словами керівника Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола потерпілим надали медичну допомогу, госпіталізувати їх не довелось.

– В дитини забій лобної частини голови, в дружини – забій гомілки.  Надана перша допомога. проведено огляд місця події, зараз привезуть драгер, запропонуємо водію тут продути на стан алкогольного сп’яніння. завеземо додатково в наркологію для того, щоб він здав кров, здав сечу. Пропоную всім зацікавленим людям проїхати разом в наркодиспансер, буде надано 2 поліцейських машини для того, щоб забезпечити це, – говорить т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Сам водій, який вчинив аварію, стверджує: жінки з дитиною просто не помітив.

– Буквально, людина вийшла – я вже був перед самим переходом. Я гальмував, но вже зупинився буквально на ній. Не міг скоріше просто зреагувати. Ви ж бачите, скільки вона відійшла від пішоходного переходу. – Тобто ви не бачили, як вона виходила? – З тротуару. Люди тут йшли, якраз одні завершили і вона звідти вийшла з дитиною з-за людей, – каже водій, що спричинив ДТП Іван Горбуляк.

– Людина, яка скоїла ДТП, вийшла з машини, підійшла до людини, до жінки і давала гроші. І сказала, що більше там лікарня не коштує і махав корочкою і казав, що просто нічого не вийде. Тому люди згуртувалися і його більше ніде не пустили.

– Та ну шо ви. Раді Бога, ви ж бачите. Якою корочкою, в мене то і корочки нема, – запевняє водій, що спричинив ДТП Іван Горбуляк.

– Це не працівник міліції, чоловік раніше працював в прокуратурі області. Я його знаю особисто, стосунків дружніх, як мене вже питали. нема. Зараз він працює. наскільки я знаю, адвокатом, – повідомив т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Автомобіль із місця події працівники поліції відправили на штрафмайданчик до проведення експертиз. Правоохоронці запевняють, що розслідування буде прозорим. Тим паче, що провина водія очевидна – наїзд на пішоходному переході.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here