![630_360_1701040318-575](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/630_360_1701040318-575.jpg)
Аварійні знеструмлення на Тернопільщині через снігопад.
Станом на 6 годину 27 листопада без електропостачання залишилось 7 населених пунктів області (з них 1 частково). Аварійні вимкнення відбулись по Чортківському, Бучацькому та Збаразькому РЕМ.
Внаслідок поривів вітру 15-20 м/с є аварійне пошкодження на лініях 10 кВ. Бригади ВАТ “Тернопільобленерго” працюють над відновленням електропостанчання.