додому Новини Аварійна служба каналізації від професіоналів своєї справи

Аварійна служба каналізації від професіоналів своєї справи

512

Каналізаційні системи часто вимагають догляду та чищення, що дозволить забезпечити їхнє нормальне функціонування. Навіть невелике засмічення може з часом збільшуватися в розмірах, що не дозволить системі відведення каналізації нормально працювати. У цьому випадку потрібно звернутися до фахівців і представники компанії «МонтажТехСервіс» готові реалізувати всі поставлені завдання.

Уникнути проблем допоможе дотримання елементарних правил користування каналізації. Але якщо є недоліки в системі або без певних ситуацій не обійтися, то іноді необхідно замовляти послуги фахівців. Ознайомитись з усіма пропозиціями можна тут https://mtsewer.com.ua/services/mts-avarijnaya-prochistka/, де є аварійна служба каналізації, вказана вартість послуг та описано порядок співробітництва. Основними клієнтами є приватний сектор, кафе та ресторани, а також об’єкти промислового типу.

Методи аварійного очищення

Серед основних методів усунення засмічення виділяють такі способи:

  1. Гідродинамічне прочищення. Застосовується для зовнішніх труб діаметром від 100 мм;
  2. Механічне прочищення. Робота із трубами діаметром до 150 мм;
  3. Ручне чищення. Застосовується для роботи із трубами діаметром до 50 мм.

Метод гідродинамічного промивання використовується у 90% випадків. Це чудовий спосіб видалити навіть найскладніший засмічення. Його суть у тому, що в систему поміщається спеціальний шланг, на кінці якого встановлена форсунка. Вона створює тиск води до 300 атмосфер, що дозволить вимити будь-які відкладення. При цьому струмінь води діє на 360 градусів, тим самим підвищуючи ефективність методики.

Перш ніж використовувати даний спосіб, проводиться детальна діагностика каналізаційної системи та оцінка стану труб. Це дозволить виключити будь-які пошкодження та проблеми, а також гарантувати ідеальний результат. Також майстер дасть рекомендації для того, щоб запобігти засміченню у майбутньому.

Переваги компанії «МонтажТехСервіс»

Застосовуються лише перевірені методи очищення, а також такі, які забезпечать ефективність на 100%. Досвідчені фахівці можуть упоратися з різними проблемами і навіть найскладніші засмічення для них не є обмеженням. Забезпечення техніки безпеки також гарантується на 100%, адже нікому не потрібні неприємні ситуації та моменти.

Наявність відповідних дозволів та ліцензії на роботу показує, наскільки відповідально керівництво ставиться до надання послуг.