додому надзвичайне Помер водій однієї з маршруток, що потрапили в аварію на Шумщині

Помер водій однієї з маршруток, що потрапили в аварію на Шумщині

617

Сьогодні вранці у районній лікарні Шумська помер 50-річний водій маршрутки «Шумськ-Кременець», яка у четвер, 8 серпня, на автошляху поблизу села Круголець зіштовхнулась із пасажирським мікроавтобусом «Матвіївці-Шумськ». Це офіційна інформація, розміщена на сайті прокуратури Тернопільської області. Пообіді 9 серпня на стаціонарному лікуванні у районній лікарні Шумська залишилось 14 травмованих людей, із яких 3 пасажирів маршруток – у важкому стані. 2 дітей уже виписали.

Іван Легета, в.о. начальника відділу правозахисної діяльності, протидії корупцї та злочинності у сфері транспорту обласної прокуратури: "На даний час в райлікарні знаходяться 14 осіб, які потерпіли внаслідок вчорашньої аварії. 1 особа сьогодні вранці померла, 2 дітей, які були присутні під час аварії, на даний момент виписані і знаходяться вдома. На даний час про причини ДТП немає підстав якихось офіційних даних казати".

За фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилась восьмого серпня у Шумському районі, органами внутрішніх справ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за статею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Крім того, прокуратура перевіряє наявність дозвільних документів та правомірність здійснення пасажирських перевезень власниками мікроавтобусів.