додому Головні Аудиторію імені Степана Стефурака відкрили у ТНТУ ім І. Пулюя

Аудиторію імені Степана Стефурака відкрили у ТНТУ ім І. Пулюя

1910

Він був зовсім молодим, але його відважності можуть позаздрити дорослі чоловіки. Степан Стефурак навесні 2014 року пішов добровольцем на схід України, а восени загинув від мінометних пострілів. Нині у виші, де навчався захисник, облаштували меморіальну аудиторію.

Він любив історію, але сам став її частиною. Степан Стефурак із дитинства був слухняним сином і полюбляв слухати розповіді про історію України від дідуся, пригадує його матір.

Степан Стефурак родом із села Топорівці Івано-франківської області. У Тернопіль хлопець приїхав, аби здобути освіту. Брав активну участь у Революції Гідності. А навесні 2014 року пішов добровольцем на Схід і був наймолодшим воїном українського добровольчого корпусу “Правий сектор”. Проте ані родичам, ані близьким Степан про це не розповідав.

Степан Стефурак загинув вересні 2014 року під час мінометного обстрілу. Йому було 19. І лише після смерті сина, його матір дізналась, що насправді весь цей час Степан обороняв кордони нашої країни.

Після смерті захисника у Тернопільському національному технічному університеті, де він навчався, встановили меморіальну дошку. А нині у закладі відкрили аудиторію імені Степана Стефурака.