Головна суспільство “АТО на Сході потрібно завершувати!” – нардеп Олексій Кайда

“АТО на Сході потрібно завершувати!” – нардеп Олексій Кайда

150

"Антитерористичну операцію на Сході потрібно завершувати, і завершувати успішно!" – заявив на прес-конференції народний депутат України Олексій Кайда. Нардеп за те, аби Верховна рада працювала без канікул і без відпускних. Дострокові парламентські вибори вважає нагальною потребою, а результати президентських перегонів для  політичної сили, яку він представляє, поразкою не називає.

Питання номер один в Україні – припинення війни.

– АТО потрібно завершувати і завершити успішно. Із залученням усіх наших військових потуг. Необхідно закрити кордон з Росією, повністю перекрити. Крім того ми вимагаємо введення візового режиму з Росією. Ми вимагаємо від Міжнародних організацій  подальшого тиску на Російську федерацію, – говорить народний депутат України Олексій Кайда.

Понад 1600 звернень, 50 депутатських запитів – лише до нардепа Олексія Кайди. Відпочивати ніколи. На прес-конференції – десятки тернополян, які взяли валютні кредити у банках. У ситуації, що склалась в Україні, віддати гроші – годі!  Позичальники об'єдналися в єдину Всеукраїнську організацію "Правдива країна" і виступили єдиним фронтом на захист своїх прав перед банками. Шукають підтримки в народних обранців, зокрема Олексія Кайди, оскільки той тимчасово виконує обов'язки голови комітету фінансово-банківської діяльності, а також очолює робочу групу з підготовки проекту про валютні кредити. Ухвала про заборону на відчуження майна позичальників до моменту врегулювання курсу уже підписана у Верховній раді. Тепер справа – за Президентом. Олексій Кайда вважає – це буде перше серйозне випробування новообраного гаранта. Ще одна необхідність для українців – переобрання парламенту.

– Ця Верховна рада не відображає сподівань українського народу і, відповідно, ця Верховна рада повинна піти у небуття, – каже Олексій Кайда.

Олексій Кайда вважає доцільнішою систему голосування за пропорційною системою, але за відкритими списками.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here