![vlcsnap-2022-07-11-15h46m12s320](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/vlcsnap-2022-07-11-15h46m12s320-640x360.png)
“Допомагати граючись”. З таким лозунгом лідер вітчизняного ритейлу “АТБ” у співпраці з NTI Loyalty та за підтримки Дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ) запустив національний благодійний проєкт з технологією доповненої реальності “Брайти”. Його мета – зібрати кошти на лікування поранених дітей та будівництво реабілітаційного центру. Щоб допомогти, треба безкоштовно завантажити мобільний додаток “Брайти”, а потім гроші за придбаних героїв автоматично перерахують до благодійного фонду АТБ.