![Screenshot_2200](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/Screenshot_2200-640x406.png)
Корпорація «АТБ» реалізувала благодійний проєкт з технологією доповненої реальності «Брайти» де зібрали кошти на лікування поранених дітей у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» в лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.
Корпорація «АТБ» реалізувала благодійний проєкт з технологією доповненої реальності «Брайти» де зібрали кошти на лікування поранених дітей у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» в лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.