Головна суспільство Асоціація платників податків України обрала нового Президента

Асоціація платників податків України обрала нового Президента

252

Конструктивна співпраця платників податків з органами влади, удосконалення податкового законодавства, покращення умов введення бізнесу і прискорення економічного зростання України. Про це серед іншого йшлося на ІХ з'їзді громадської організації Асоціації платників податків України, участь у якому взяла й делегація з Тернопільщини. На з'їзді  одноголосно обрали нового Президента Асоціації, ним став Василь Матійчик. Учасники обговорили проблеми. А зі своїми ініціативами звернулися до Президента, Верховної ради та Кабінету Міністрів України.

Дев'ятий з'їзд Асоціації зібрав платників податків зі всієї України. Почесні гості з'їзду – Міністр фінансів та заступники Міністра доходів і зборів України. Платники податків чекають від влади реальних дій, зокрема боротьби з тіньовою економікою, припинення контрабанди та відмивання грошей, викорінення корупції, посилення відповідальності державних службовців за неправомірні дії, кардинальне реформування судової системи. Члени Асоціації стурбовані ситуацією в податковій сфері,  вони просять подолати корупцію від якої страждають сумлінні платники податків.  На з'їзді одноголосно обрали нового Президента Асоціації, ним став Василь Матійчик. Зі своїми ініціативами та пропозиціями платники податків звернулася до Президента, Верховної ради та Кабінету Міністрів України.

– Щоб дійсно сьогодні розглядати ті пропозиції, які дають нам сьогодні платники податків. А багато є пропозицій, які наша держава не брала до уваги. Щоб легше було працювати нашому бізнесу, нашим платникам податків. Для того ми зібралися, зробили перевибори і на майбутнє ми домовилися, що ми разом з державою будемо працювати, будемо робити все те, щоб покращити життя наших платників податків, – розповідає голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Тернопільській області Ігор Дутка.

У з'їзді Асоціації платників податків України взяла участь делегація з Тернопільщини. Громадська організація в області нараховує пів тисячі підприємців малого, середнього і великого бізнесу.

– Сьогодні виникає в наших підприємців дуже багато питань як юридичних, так і тих, що пов'язані з податковою. В нас є фахівці. Вони надають консультації на ті проблеми, які виникають в наших платників податків. Сьогодні Асоціація це є професійна, найбільша громадська організація в Україні, яка налічує вже більше семи тисяч членів нашої Асоціації, які є сумлінними платниками податків України, – говорить Ігор Дутка.

Делегати з'їзду затвердили також стратегію розвитку Асоціації платників податків України до 2020 року.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here