додому Новини Apple MacBook Air – витончені ноутбуки з універсальним функціоналом

Apple MacBook Air – витончені ноутбуки з універсальним функціоналом

382

Серія ноутбуків MacBook Air давно відома багатьом користувачам, але вони актуальні серед дизайнерів, програмістів та архітекторів. Все завдяки унікальній оболонці та великій кількості різних функцій, а висока продуктивність забезпечує вирішення будь-яких робочих питань. У 2023 році було представлено новий девайс, і цього разу він працюватиме на процесорі M2.

Примітно, що з діагоналлю 15,3 дюймів він вважається найтоншим – лише 11,5 мм. Попередні моделі були на 11 та 13 дюймів. Вибираючи MacBook Air 2023 можна отримати весь необхідний функціонал, технічні параметри та високу продуктивність. У новинці цікаво все, починаючи від екрану та закінчуючи операційною системою.

Оновлений чіп

Новий потужний процесор M2 забезпечує високу продуктивність та енергоефективність одночасно. Серед характеристик слід виділити такі моменти:

  • 8 ядер (половина для продуктивності та половина для ефективності);
  • 10 графічних ядер;
  • нейронний двигун Neural Engine на 16 ядер;
  • пам’ять із пропускною здатністю 100 Гб/с.

Подібне комбінування всіх ресурсів гарантує кращу продуктивність та автономність до 18 годин, якщо порівнювати з аналогами на процесорах Intel.

Крім того встановлено медіа-движок, де є H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням, можливість кодування відео, а також передбачена технологія ProRes. Якщо порівнювати із серією Apple MacBook Air M1 2020, то нововведень достатньо. Ноутбук стане корисним всім категоріям користувачів без винятку.

Екран

Виробник використовує класику – дисплей Liquid Retina з високою роздільною здатністю на 2880×1864 пікселів. Яскравість складає 500 ніт, як і була раніше. Зверху встановлено невеликий чубчик, де є модуль веб-камери. Підсвічування світлодіодне, що гарантує комфортну роботу за ноутбуком.

Матриця IPS, а це широкі кути огляду, ідеальна контрастність, а також глибина та різкість чорного кольору. Щільність пікселів 224 ppi. Передбачено впровадження технологій P3 та True Tone. Завдяки частоті 120 Гц створюється ідеальне зображення в динамічних сценах, а це важливо при відкритті ігор.

Автономність та пам’ять

Потужність вбудованої батареї становить 66,5 Вт∙год, а потужність адаптера – 35 Вт. Під час перегляду фільмів ноутбук пропрацює до 18 години, а при серфінгу в інтернеті – до 15 години. За бажанням можна використовувати адаптер живлення для швидкого заряджання та його потужність 70 Вт.

Оперативна пам’ять ноутбука об’ємом 8 Гб, але за бажанням можна встановити 16 або 24 Гб. Внутрішня пам’ять може бути в діапазоні від 256 Гб до 2 Тб. Коли ноутбук буде використовуватися лише для роботи, достатньо обсягу на 512 Гб.

Аудіо та відео

Новий ноутбук має 6 динаміків, у той час як на попередніх поколіннях встановлювалося 4 динаміки. Функція придушення шуму почала працювати набагато краще, а це підвищує якість запису звуку з мікрофона. Існує підтримка об’ємного стереозвуку, а також створюється просторове звучання завдяки технології Dolby Atmos. Є три мікрофони і у кожного передбачений спрямований промінь.

Допускається використання відеоформатів HEVC, H.264, ProRes. Також передбачений HDR, який доповнюється стандартами Dolby Vision, HDR 10, HLG. Все це робить ноутбук ідеальним мультимедійним інструментом для фанатів відтворення пісень та перегляду різних відео.

Новий ноутбук та екологія

Виробник піклується про екологію та намагається використовувати перероблені матеріали. Наприклад, корпус виготовлений з переробленого алюмінію, а додаткові елементи, виготовлені з магніту, також перероблені. Лоток, куди встановлюється акумулятор, має 90% перероблених матеріалів.