Головна суспільство Апеляціний суд Тернопільської області очолив тернополянин Ігор Ваврів

Апеляціний суд Тернопільської області очолив тернополянин Ігор Ваврів

597

Апеляціний суд Тернопільської області отримав нового керівника. Ця посада була вакантною більше року. Новим очільником Апеляційного суду став Апеляціний суд Тернопільської області отримав нового керівника Сьогодні його урочисто представили колегам.

Більше року без очільника і врешті головою Апеляційного суду Тернопільської області став тернополянин, суддя цього суду Ігор Ваврів.

Євген Літвінов, заступник голови Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ: "Рішенням Вищої ради юстиції від 22 жовтня 2013 року Вавріва Ігоря Зіновійовича призначено головою Апеляційного суду Тернопільської області. Тож привітаймо його з цією визначною подією".

Поважний гість новому керівнику не лише привітання привіз, а й завдання встиг перелічити.

Євген Літвінов, заступник голови Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ: "Перед вами Ігор Зіновійович, постають складні завдання. Це і налагодження роботи з місцевими судами, і створення належних умов праці для суддів і працівників апарату суду, і запровадження в суді технічних новацій".

І про технічні новації, і про умови праці новий голова вже думає. Каже, з колективом спрацюється, бо сам вийшов з його лав. До призначення на посаду Ігор Ваврів був суддею цього Апеляційного суду. До того працював суддею, а згодом заступником голови Апеляційного суду на Черкащині. Проте починав свій шлях все ж на Тернопільщині.

Ігор Ваврів, голова Апеляційного суду Тернопільської області: "Щоб сказати, чи я радий, чи ні, в плані досягнень це ще один щабель. Але почуття відповідальності. Особливо згадуючи тих людей, які очолювали цю структуру до мене, з ким мені довелося попрацювати – Лідія Іванівна Деркач, Микола Володимирович Коломієць, який нажаль сьогодні не може бути з нами. Вони так планку підняли, що мені, відчуваю, буде важко. Але я буду намагатися це зробити".

І хоча на представленні Ігор Ваврів був небагатослівним, журналістам пообіцяв плідну співпрацю, аби суд став ще відкритішим і доступнішим для людей. Колег же налаштував на відповідальну роботу.

Ігор Ваврів, голова Апеляційного суду Тернопільської області: "Ще раз дякую. А решта ми скажемо в роботі вже".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here