Головна Новини Антивандальні тренажери встановили у новому парку “Здоров’я”

Антивандальні тренажери встановили у новому парку “Здоров’я”

713

vlcsnap-2015-10-12-15h18m05s6Антивандальні тренажери встановили у новому парку “Здоров’я”. Це вже третій такий  спортивний майданчик під відкритим небом у місті. Перший розташований на острівку “Чайка”, а інший на оновленому бульварі Куліша.

Вуличні тренажери, де відтепер зможуть тренуватися тернополяни, облаштували у новому парку “Здоров’я”, що на масиві “Дружба”. Їх переваги у тому, що людина працює тільки з власною вагою, і в даній ситуації травмувати себе майже неможливо. Тренувати можна усі групи м’язів, скомбінувавши заняття на різних тренажерах. Першими випробували спортивний майданчик у парку “Здоров’я” дівчата з гандбольної команди

– Я думаю, що надалі ми будемо тут займатися регулярно, бо дуже добрі тренажери для всіх груп м’язів, а це нам великий плюс у наших тренувальних зборах, – каже гандболістка Тетяна.

– Це є загальна фізична підготовка як для людей, які просто хочуть займатися спортом, так і професійних спортсменів. А те, що розташовані вони в парку, дозволяє паралельно бігати кроси, це збагачення киснем і сама атмосфера, тому навіть не замічається, коли проходять навіть дуже серйозні навантаження, – говорить головний тренер гандбольної команди Економ-Університет Андрій Верцімага.

Облаштування таких майданчиків під відкритим небом для занять спортом – це європейська практика, бо сьогодні у світі все більш популярним стає здоровий спосіб життя, каже Ліля Проць.

– Не кожен може собі дозволити тренажерний зал. Тому цей досвід є Європи – це дуже круто. Добре, що спочатку відкрили такі тренажери на острівку “Чайка, де я щонеділі проводжу такі консультації. Тепер і тут буду намагатися хоч раз в тиждень потрапити і сюди. 14 жовтня відкриють такі самі тренажери на Куліша, і в Парку Національного Відродження, і в Топільче. Вони користуються великою популярністю як серед людей старшого віку, так і серед дітей, – розповіла заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Ліля Проць.

– Звернення були насправді і від звичайних тернополян, які хотіли займатися спортом. Також були звернення від професійних команд, які займаються різними видами спорту. Дуже добре, що там де встановили ці майданчики вони постійно живі, там постійно займаються і аматори і ті діти, які займаються в спортивних школах вони беруть окремі уроки саме на цих майданчиках, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

На таких вуличних тренажерах займатись може будь-хто, незалежно від віку.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here